Šiame puslapyje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

apie Tauragės regiono savivaldybių atliekų tvarkymo sistemą

Atliekų tvarkymas (3)

Visus nesuvartotus, pasenusius ar nebereikalingus vaistus reikia pristatyti į vaistines arba į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę. Iš ten vaistai perduodami pavojingų atliekų tvarkytojams ir yra sutvarkomi laikantis tam tikrų reikalavimų. Vaistai jokiu būdu negali atsidurti mišrių komunalinių atliekų konteineryje.

Tauragės regiono gyventojai naudotas padangas gali pristatyti į didžiųjų atliekų surinkimo aikšteles. Gyventojai vienai transporto priemonei nemokamai gali pristatyti 5 vnt. lengvųjų automobilių padangų per metus.

Naudotas padangas nemokamai privalo priimti ir naujų padangų platintojai. Daugiau apie naudotų padangų perdavimą atliekų tvarkytojams galima sužinoti čia.

Šalia bendro naudojimo konteinerių negalima dėti nei baldų, nei elektros elektroninės įrangos ar kitokių didžiųjų atliekų.

Tokias atliekas reikia pristatyti į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę arba atiduoti atliekų tvarkytojams, kai yra vykdomas tokių atliekų surinkimas apvažiavimo būdu.

Reikia paminėti, kad atliekų turėtojas, palikdamas draudžiamas atliekas šalia konteinerių, pažeidžia savivaldybės atliekų tvarkymo taisykles ir už tai gali būti nubaustas.