2018-06-08

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – TRATC), siekdamas gerinti paslaugų kokybę bei sudaryti palankesnes sąlygas gyventojams atsikratyti didelių gabaritų ir kitomis atliekomis, nemokamai išnuomoja Tauragės regiono atliekų turėtojams automobilio priekabą.

Pagal TRATC direktoriaus įsakymu patvirtintą tvarką, priekabą Tauragės regiono gyventojai ar juridiniai asmenys nemokamai gali išsinuomoti 3 valandoms, papildoma valanda apmokestinama 10 Eurų mokesčiu.

Priekaba nuomojama tiktai atliekų pristatymui į TRATC eksploatuojamus objektus. Pageidaujantis išsinuomoti priekabą atliekų turėtojas, Tauragės regiono nepavojingų atliekų sąvartyne, kur laikoma priekaba, pasirašys nuomos sutartį, kuria įsipareigos pristatyti atliekas į pasirinktą aikštelę bei grąžinti priekabą atgal į sąvartyną.

Gana dažnai TRATC specialistai girdi gyventojų nusiskundimus, kad neturi kuo išvežti senų baldų, šaldytuvo ar kitų stambesnių daiktų, o laukti pavasarį ir rudenį vykdomų apvažiavimų neturi galimybės.

Nuo šiol TRATC siūlo sprendimą – nemokamą priekabos nuomą. Išsinuomojęs priekabą, gyventojas galės pristatyti nebereikalingus baldus į sąvartyną, elektros prietaisus ar kitus stambesnius daiktus į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę, nugenėtų medžių šakas į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę.

Šiuo sprendimu TRATC tikisi sumažinti bešeimininkių atliekų kiekius šalia bendro naudojimo konteinerių ar kitose vietose.

Priekabos nuomos tvarka.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 446) 71 872