Paskutinę gegužės savaitę Tauragėje plaunami ir dezinfekuojami bendro naudojimo  mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteineriai. Konteinerių plovimo darbus atlieka UAB „Ekonovus“, teikiantis mišrių komunalinių atliekų surinkimo paslaugą Tauragės rajone.

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad Tauragės rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklėse bei sutartyje su UAB „Ekonovus“ yra reikalavimas plauti ir dezinfekuoti bendro naudojimo atliekų surinkimo konteinerius ne rečiau kaip kartą per mėnesį šiltuoju metų laiku.

Šiais metais pagal UAB „Ekonovus“ pateiktą grafiką bendro naudojimo konteineriai bus plaunami birželio 25-29 d., liepos 23-27 d., rugpjūčio 27-31 d., rugsėjo 24-28 d. bei spalio 29-31 dienomis.

TRATC primena, kad individualių atliekų surinkimo konteinerių švara ir sanitarine būkle turi pasirūpinti patys atliekų turėtojai. Juridiniai asmenys, besinaudojantys didelės talpos (770 l ar 1100 l) mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteineriais dėl jų plovimo ir dezinfekavimo gali registruotis UAB „Ekonovus“ telefonu (8 640) 80081.

Paskutinę gegužės mėn. savaitę Tauragėje plaunami ir dezinfekuojami bendro naudojimo mišrių komunalinių atliekų konteineriai