2018-05-08

Lietuvoje įsitvirtinančios elektroninės paslaugos prisideda ne tik prie valstybės gerovės kūrimo, bet ir sudaro sąlygas mums visiems kasdienius reikalus tvarkytis daug paprasčiau. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – UAB TRATC) kviečia aktyviai naudotis sukurta Savitarnos svetaine, kuri užtikrina patogesnį būdą tvarkytis savo vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimus.

Skatiname visus aktyviai besinaudojančius elektroninėmis paslaugomis Tauragės regiono gyventojus registruotis Savitarnos svetainėje – http://88.119.253.179:8191/.

Prisijungę joje galėsite rasti visą informaciją susijusią su Jūsų valdomu nekilnojamo turto objektu, vietinės rinkliavos pranešimus ar atliktus mokėjimus.

Taip pat raginame atsisakyti popierinių vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimų bei gauti juos elektroniniu būdu. Tokiu atveju Jums tereikia Savitarnos svetainės paslaugos informacijoje pažymėti varnelę „Nesiųsti paštu“.

Įprastų popierinių mokėjimo pranešimų galite atsisakyti ir pateikdami UAB TRATC savo elektroninio pašto adresą bei užpildydami prašymo formą „Dėl mokėjimo pranešimo siuntimo elektroniniu paštu“.