2018-01-25

Pastatų modernizavimo (atnaujinimo) metu susidaro statybinės atliekos, kurias vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka reikia sutvarkyti.

Statybos ir griovimo darbus atliekančios bendrovės privalo statybvietėje ne tik rūšiuoti, bet ir atskirai laikyti komunalines, inertines, perdirbimui ir pakartotiniam naudojimui tinkamas, pavojingas ir netinkamas perdirbti atliekas. Tinkamiausias būdas jas tvarkyti – rūšiuoti į atskirus konteinerius ir perduoti tvarkančioms įmonėms.

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro specialistai neretai sulaukia skambučių dėl statybinių atliekų surinkimo (išvežimo) ir konteinerių nuomos šioms atliekoms talpinti statybvietėse.

Reikia pripažinti, kad statybinių atliekų išvežimas yra sudėtingesnis, nei buitinių, nes tokios atliekos, kaip taisyklė, yra stambių gabaritų ir norint jas tinkamai laikyti ir sutvarkyti reikia ieškoti didelės talpos konteinerių. Tuomet konteinerių nuoma tampa aktualiu klausimu.

Statybinių atliekų išvežimas gali būti paprastas procesas. Tereikia, šį darbą patikėti įmonei, kuriai statybinių atliekų surinkimas, tvarkymas ir išvežimas yra kasdieninis darbas.

Tauragės regiono savivaldybėse statybos ir griovimo atliekų surinkimo / išvežimo paslaugas teikiančios įmonės
Įmonės pavadinimas Kontaktinis numeris Internetinės svetainės adresas Teikiamos paslaugos
UAB „Ekonovus“ +370 640 80081 www.ekonovus.lt
  • Statybinių atliekų surinkimas, vežimas.
  • Konteinerių ir kitos taros, skirtos statybinių atliekų surinkimui, nuoma.
UAB „Ecoservice“ +370 698 36517 www.ecoservice.lt 
UAB „Dunokai“ +370 685 69805 www.dunokai.lt
UAB „Ekobazė“ +370 699 21518 www.ekobaze.eu

 

Platesnį statybines atliekas tvarkančių įmonių sąrašą galima rasti Atliekų tvarkytojų valstybės registre, adresu https://atvr.am.lt