2018-01-09

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (toliau-TRATC) informuoja, kad projekto ,,Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastuktūros plėtra“ lėšomis buvo nupirkti konteineriai žaliųjų atliekų (ŽA) surinkimui ir nemokamai dalinami miesto individualių valdų gyventojams.

Gyventojus, dar neturinčius ŽA konteinerio, prašome nuvykti į didžiųjų atliekų surinkimo aikšteles (DASA), pasirašyti priėmimo-perdavimo aktą ir pasiimti konteinerį. Dėl informacijos kreiptis į TRATC Plėtros skyriaus vadovę – (8 446) 61135 arba į kiekvienoje iš Tauragės regiono savivaldybių esančių DASA atliekų priėmėjus.

Primename, kad žaliųjų atliekų surinkimo grafikus galima rasti mūsų puslapyje skiltyje GRAFIKAI.

Taip pat informuojame, kad TRATC planuoja projekto lėšomis papildomai nupirkti žaliųjų atliekų kompostavimo dėžių. Prašome Tauragės regiono miesto ir kaimo gyventojus, kurie numato kompostuoti atliekas savo namų valdose ir norės gauti kompostavimo dėžę, iki 2018-01-31 kreiptis į TRATC Plėtros skyrių, tel. (8 446) 61135, el. paštas projektai@uabtratc.lt  arba Atliekų tvarkymo skyrių, tel. (8 446) 71872 el. paštas atliekutvarkymas@uabtratc.lt  dėl įtraukimo į sąrašą.

Kompostavimo dėžės pavyzdys