2018-01-04

Nuvilnijus šventiniam šurmuliui, ateina metas atsisveikinti su namų puošmena – Kalėdų eglute. Gyventojams vis dar iškyla klausimų kur ją dėti.

Dažniausiai Kalėdų simbolis, šventiniu laikotarpiu puošęs namus, po švenčių dar juos ir sušildo. Atliekų tvarkytojai surenka jas atskirai ir atiduoda miesto katilinėms, kur jos panaudojamos šilumai gauti. Tereikia jas nunešti į atliekų tvarkytojų nurodytas vietas.

Pvz., Šilalėje ir Pagėgiuose, kur atliekas tvarko UAB „Ecoservice“ sausio 5-15 dienomis bus pastatyti specialūs didelės talpos konteineriai šiose vietose: Šilalė, Poškos g. 14 (daugiabučių namų kvartale) ir Pagėgiai, Vilniaus g. 18 (prie parduotuvės „Norfa“).

Tauragės ir Jurbarko gyventojai raginami sunešti eglutes šalia bendro naudojimo konteinerių, iš kur jas surinks miestą tvarkančios įmonės.

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras primena, kad eglučių negalima palikti kiemuose ar dėti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius ir kviečia visus tvarkyti atliekas atsakingai.

Atsisveikinimas su eglute, kaip ir jos puošimas, gali tapti gražia šeimos tradicija, skiepijančia atsakomybės ir pilietiškumo jausmą, parodančia vaikams, kad tinkamai tvarkomos atliekos gali būti naudingos.