Administracija

 

V. Kudirkos g. 18, 72216 Tauragė

 

 Darbo laikas: I-IV – 8:00-17:00; V – 8:00-15:45; Pietūs – 12:00-12:45.

 

 

Pareigos

Vardas, pavardė

Telefono Nr.

El. paštas

Administracija

Direktorius

Kęstutis Komskis

8 446 42822

8 655 63566

direktorius@uabtratc.lt 

 

Direktoriaus pavaduotojas

Virginijus Noreika

8 446 71298

8 699 26680

direktoriaus.pavaduotojas@uabtratc.lt

Biuro administratorius

Dainera Stonė

8 446 61125

8 650 67080

info@uabtratc.lt

Vyr. finansininkas

Gitana Jonikienė

8 446 42825

8 640 33712

finansai@uabtratc.lt

Buhalteris-apskaitininkas

Laura Statkuvienė

8 446 71298

8 655 81075

buhalteris@uabtratc.lt

Juristas

Jonas Kazlauskas

8 446 61135

8 640 33713

juristas@uabtratc.lt

Ekonomistas

Rasa Ruseckienė

8 446 42825

8 640 33703

ekonomistas@uabtratc.lt

Inžinierius

Marijus Šegžda

8 640 33714

inzinierius@uabtratc.lt

Plėtros skyrius

Plėtros skyriaus vadovas

Edita Vaitkienė

8 446 61135

8 640 33716

projektai@uabtratc.lt

Rinkodaros ir viešųjų pirkimų specialistas

Lina Macijauskaitė

8 446 61135

8 618 44265

viesiejipirkimai@uabtratc.lt

Atliekų tvarkymo skyrius

Atliekų tvarkymo skyriaus vadovas

Vilmantė Krištopaitienė

8 446 71872

8 652 22497

atliekutvarkymas@uabtratc.lt

Atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistas

Kristina Majienė

8 446 71872

8 640 33715

specialistas@uabtratc.lt

Kontrolierius

Remigijus Jankauskas

8 650 90136

kontrolierius@uabtratc.lt

Rinkliavos skyrius

Rinkliavos skyriaus vadovas

 

8 446 52500

 

rinkliava@uabtratc.lt

Tauragės r. sav.  rinkliavos skyrius,

adresu V. Kudirkos g. 18, Tauragė

Rinkliavos administratorė

Lina Kuperskienė

8 446 52500

8 655 66344

taurage@uabtratc.lt

Pagėgių sav. rinkliavos skyrius,

adresu Jaunimo g. 6, Pagėgiai (2 aukštas)

Rinkliavos administratorė

Aida Povilaitytė

8 441 54732

8 640 33224

pagegiai@uabtratc.lt

Jurbarko r. sav.  rinkliavos skyrius,

adresu Ugniagesių g. 1, Jurbarkas

Rinkliavos administratorius

Rimvydas Telišauskas

8 447 53128

8 640 33018

jurbarkas@uabtratc.lt

Šilalės r. sav.  rinkliavos skyrius,

adresu J. Basanavičiaus g. 4-17, Šilalė

Rinkliavos administratorius

Rapolas Noreika

8 449 51007

8 655 19838

silale@uabtratc.lt